Profesjonalny sprzęt, najlepszy do realizacji szkoleń i konferencji

Możesz spać spokojnie…

Mamy wszystko czego potrzebujesz na planowany event bez względu na liczbę uczestników.

Zapewnimy wysokiej jakości sprzęt oraz profesjonalną obsługę, aby Twoja konferencja i szkolenie odniosły sukces i zapadły na długo w pamięci uczestników. Pomożemy w doborze nagłośnienia, oświetlenia, mebli oraz stworzeniu aranżacji przestrzeni dostosowanej do specyfiki obiektu.

Wybrane przez Ciebie meble, sprzęt i akcesoria dotrą gotowe do działania i na czas w wyznaczone miejsce. Zajmiemy się dostawą, montażem i obsługą sprzętu podczas wydarzenia. Odpowiednia akustyka i nagłośnienie, perfekcyjna obsługa techniczna oraz najlepsza technika sceniczna i akcesoria są naszą wizytówką.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści – akustycy, technicy, dźwiękowcy, oświetleniowcy oraz informatycy. Naszym realizacjom zapewniamy niezapomnianą oprawę wizualną. Z powodzeniem współpracujemy w konferansjerami, hostessami, firmami cateringowymi, agencjami ochrony oraz firmami sprzątającymi.

Do realizacji konferencji i szkoleń wykorzystujemy niezawodny sprzęt z najwyższej półki. Korzystamy z profesjonalnych systemów nagłośnieniowych oraz scenicznych sprawdzonych marek. Zobacz interesujące Cię produkty i skontaktuj się z nami!

Posiadamy bogate doświadczenie, które zdobyliśmy współpracując z klientami z branży motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej oraz bankowej. Na koncie mamy wiele realizacji dla urzędów miast i instytucji edukacyjnych na terenie całego kraju oraz za granicą.

Każda konferencja i szkolenie jest inne, dlatego w naszej pracy kładziemy szczególny nacisk na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Nasi pracownicy pozostają do Państwa stałej dyspozycji, aby zapewnić Państwu rozwiązania szyte na miarę.

Pomożemy Ci zorganizować‡ konferecję lub szkolenie

Nasza oferta
Napisz do nas